Ubytování a místa k pobytu v Basque Coast

Hledejte mezi 3245 dostupnými ubytováními v Basque Coast od 50 a více poskytovatelů

Destinace
Kam byste chtěli jet?
Příjezd
Zvolte datum
Odjezd
Zvolte datum
Pokoje a Hosté2 Hosté, 1 pokoj
Otevřeme Booking.com v nové záložce pro férové srovnání.
0Filtrovat a třídit
Zobrazit mapu
1081-1100 z 3245
Apartamento Con Vistas A La Ria BilbaoApartmán
8.7
Skvělý61 recenzí celkem
náš web & Booking.com
Od3 629 Kč /nocVybrat
Apartmán Istua - Etxie La Casa BermeoApartmán
9.1
Perfektní48 recenzí celkem
náš web & Booking.com
Od3 546 Kč /nocVybrat
Always Easy L San MarcialApartmán
9.3
Perfektní51 recenzí celkem
náš web & Booking.com
Od15 013 Kč /nocVybrat
Askao - Casco Viejo - Lbi00444Ubytování v soukromí
8.4
Skvělý77 recenzí celkem
náš web & Booking.com
Od9 891 Kč /nocVybrat
Hurbil - Basque StayApartmán
7.5
Velmi dobře78 recenzí celkem
náš web & Booking.com
3 dospělí
1 ložnice
1 postel
Do tohoto 1-ložnicového apartmánu se vejdou až 3 osob, 25 minut chůze od Palác Miramar.
Od3 753 Kč /nocVybrat
Old Town & RiverApartmán
8.2
Skvělý31 recenzí celkem
náš web & Booking.com
4 dospělí
2 ložnice
3 postele
Od4 396 Kč /nocVybrat
Gerezi - Basque StayApartmán
8.3
Skvělý70 recenzí celkem
náš web & Booking.com
8 dospělých
3 ložnice
4 postele
Ubytování se nachází ve čtvrti Gros, asi 20 km od letiště San Sebastián.
Od37 097 Kč /nocVybrat
Indautxu Metro Next Stop BilbaoApartmán
8.0
Skvělý61 recenzí celkem
náš web & Booking.com
2 dospělí
1 ložnice
1 postel
Do tohoto 1-ložnicového apartmánu se vejdou až 2 osob, 10 minut chůze od Guggenheimovo muzeum.
Od2 758 Kč /nocVybrat
Bilbao Indautxu I By Aston RentalsApartmán
8.4
Skvělý64 recenzí celkem
náš web & Booking.com
3 dospělí
2 ložnice
3 postele
Toto ubytování se nachází ve městě Bilbao, 15 minut chůze od Guggenheimovo muzeum, s 2 ložnicemi a kuchyní.
Od5 537 Kč /nocVybrat
Salazar By StaynnapartmentsApartmán
8.9
Skvělý49 recenzí celkem
náš web & Booking.com
Od13 520 Kč /nocVybrat
Mundaka Best Views HousePrázdninový dům
8.7
Skvělý55 recenzí celkem
náš web & Booking.com
Vila se nachází v docházkové vzdálenosti od Puerto de Mundaka a zahrnuje 3 ložnic a kuchyni pro pohodlí hostů.
Od3 380 Kč /nocVybrat
Domo By People RentalsApartmán
7.1
Velmi dobře55 recenzí celkem
náš web & Booking.com
3 dospělí
1 ložnice
2 postele
Apartmán se nachází ve čtvrti San Sebastian City-Centre 15 minut chůze od Playa de La Zurriola a nabízí 55 m^2 prostoru až pro 3 hosty.
Od9 559 Kč /nocVybrat
New Soho AC by Staynnapartments BilbaoApartmán
8.4
Skvělý91 recenzí celkem
náš web & Booking.com
6 dospělých
3 ložnice
3 postele
Ubytování se nachází v okruhu 25 minut chůze do Universidad de Deusto ve městě Bilbao a nabízí 3 ložnic až pro 6 hostů.
Od9 767 Kč /nocVybrat
Bengoetxea - Basque StayApartmán
7.1
Velmi dobře54 recenzí celkem
náš web & Booking.com
Tento 1-ložnicový apartmán s kuchyní se nachází 5 minut chůze od centra města San Sebastián.
Od5 371 Kč /nocVybrat
Apartment For 4 In Lejona Casa Natalia No ElevatorApartmán
9.0
Perfektní55 recenzí celkem
náš web & Booking.com
Tento 3-ložnicový apartmán s kuchyní se nachází 5 minut chůze od centra města Leioa.
Od2 903 Kč /nocVybrat
Apartamento Kuia Con Vistas Frontales A La Ria De Bilbao Cerca Del MetroApartmán
8.4
Skvělý34 recenzí celkem
náš web & Booking.com
Toto ubytování o rozloze 85 m^2 ve městě Erandio se nachází kousek od Cargadero de Mineral Orconera a 5 minut chůze od stanice metra Lutxana.
Od3 815 Kč /nocVybrat
Laga Surf VillaVila
9.1
Perfektní18 recenzí celkem
náš web & Booking.com
Od10 700 Kč /nocVybrat
Hygge By Feelfree RentalsApartmán
8.8
Skvělý34 recenzí celkem
náš web & Booking.com
4 dospělí
2 ložnice
2 postele
Tento obytný prostor o rozloze 66 m^2 se skládá z 2 ložnic, kuchyně a 2 koupelen.
Od26 853 Kč /nocVybrat
La Ribera Ac By StaynnapartmentsApartmán
8.2
Skvělý69 recenzí celkem
náš web & Booking.com
7 dospělých
3 ložnice
3 postele
Ubytování, umístěné 2 km od Universidad de Deusto, se skládá z 3 ložnic, 3 koupelen a kuchyně.
Od11 032 Kč /nocVybrat
Kursaal - Basque StayApartmán
8.8
Skvělý84 recenzí celkem
náš web & Booking.com
Největší možnost:
6 dospělých
3 ložnice
3 postele
Nemovitost se nachází ve čtvrti San Sebastian City-Centre, asi 20 km od letiště San Sebastián.
Od6 159 Kč /nocVybrat
Zobrazit více
  • 1
  • 10
  • 20
  • 30
  • 40
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 70
  • 80
  • 90
  • 100
  • 110
  • 120
  • 130
  • 140
  • 150
  • 160
  • 163