About

The World Hotel Awards by Booked.cz were established with the goal of providing traveller with lists of the best value for money accommodation in any destination worldwide.

Our awards are given after measuring and calculating a value for money score to generate lists for any destination.

To do this we:

 • Aggregate data from 18 global and local review sites.
 • Analyse more than 3 billion guest reviews for 300,000-plus accommodation types and categories.
 • Use an algorithm that measures the value score. The score is based on the level of customer satisfaction in the type of accommodation compared to the price you pay. This then allows us to list the best, highly recommended and recommended accommodation in every category.

The awards apply to any type of accommodation, from hotels to villas and apartments. Accommodation is awarded at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.

The Best, Highly Recommended, and Recommended accommodation is awarded.

How we judge?

The aggregation process

The judging process begins with the collection of actual guest reviews made throughout the calendar year – from January 1 to December 31. Then the percentage of guests that rated the accommodation favourably be it “good”, “very good” or “excellent” are found.

Reviews are measured and combined depending on destination.

Other factors are considered in individual categories – for example when selecting the winners, finalists, highly recommended and recommended hotels in the “romantic” category, reviews left by couples are more influential.

 • We take the percentage of travellers who recommend accommodation at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.
 • The accommodation rating is then compared with the average rating for accommodation at the same destination.
 • The accommodation’s average price per night for two people is then compared with the average price for the destination. The average price by destination is calculated across 2, 3 and 4-star hotels.
 • The final rating and price scores are then used to calculate the value score.

Benefits for travellers

The value score awarded to accommodation gives travellers assurance that the properties listed offer the best value for money in any destination.


Benefits for travellers

Best, Highly Recommended and Recommended accommodation will be automatically given a hotel award badge and presented with a certificate.

 • Showcase your success.
 • Stand out from your competitors.
 • Attract more guests.
 • Display your success via special badges tailor-made to be displayed on your hotel’s website.

Zásady ochrany osobních údajů

Úvod
My, jako Booked.cz, akceptujeme, že soukromí má pro vás důležitou hodnotu, stejně jako pro uživatele, a chápeme, že učinění rezervace online znamená značnou důvěru z vaší strany.
Velice si vážíme důvěry jste vložili do nás pomocí služby Booked.cz, a jsou odhodláni chránit shromažďování, používání a zveřejňování osobních údajů, které jste nám poskytují.
Respektujeme vaše právo na soukromí a zpracováváme pouze osobní údaje, které nám poskytnete v souladu s platnými zákony na ochranu dat.

Tyto zásady ochrany osobních údajů popisují, jaké informace můžeme o vás shromáždit, jakým způsobem je můžeme shromažďovat a používat, s kým jej můžeme sdílet a jaké možnosti máte ohledně něho. Doporučujeme, abyste si pečlivě přečetli tyto zásady ochrany osobních údajů a naše smluvní podmínky. Přístupem a použitím služby Booked.cz souhlasíte s tím, že jste si přečetli a porozuměli těmto Zásadám ochrany soukromí a že souhlasíte s postupy ochrany soukromí (a jakýmikoli používáním a zveřejněním vašich osobních údajů), které jsou popsány v těchto Zásadách ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s našimi zásadami a postupy, měli byste přestat používat naše služby nebo přistupovat k této webové stránce.

Příležitostně můžeme tyto zásady revidovat a aktualizovat tak, aby odrážely změny v právních předpisech, v našich metodách shromažďování a používání osobních údajů. Tyto změny budou zveřejněny v těchto Zásadách ochrany osobních údajů. Proto byste měli pravidelně přehodnocovat tyto Zásady ochrany osobních údajů, abyste byli informováni o nejnovějších zásadách a postupech.

Informace o kreditní kartě
Informace o kreditní kartě nám zasíláme prostřednictvím zabezpečeného serveru. Používáme nejnovější a nejbezpečnější dostupnou technologii, která zašifruje všechny osobní a kreditní karty. Zadáte-li osobní údaje při rezervaci jsou vaše data chráněna Secure Socket Layer (SSL) aby byla zajištěna ochrana soukromí vyměňovaných dat mezi klienty a našimi servery.
Naše rezervační služba je v souladu s Certifikace PCI DSS, což je standard pro zabezpečení informací vytvořený pro zvýšení kontroly údajů o držitelích karet a snížení podvodů s kreditními kartami. Aplikuje se na organizace, které zpracovávají takové značky kreditních karet jako MasterCard, Visa, American Express atd.

Jaké informace shromažďujeme?
Shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete při používání této webové stránky. Osobní údaje mohou obsahovat vaše jméno, adresu, telefonní číslo, údaje o kreditní kartě, e-mailovou adresu, jméno a místo pobytu a / nebo délku pobytu. Navíc, když používáte služby Booked.cz, i když neuskutečňujete rezervaci, můžeme shromažďovat další určité informace, jako je vaše IP adresa, zeměpisná data, vaše státní příslušnost, preference vyhledávání související s konkrétními vyhledáváními, který prohlížeč používáte, a informace o operačním systému počítače, verzi aplikace, nastavení jazyka a stránkách, které vám byly zobrazeny. Pokud provádíte rezervaci prostřednictvím mobilního zařízení, můžeme také použít údaje, které identifikují vaše mobilní zařízení, nastavení a charakteristiky zařízení a údaje o zeměpisné šířce a délce.

Informace o cestovních společnících
Pokud si rezervujete pro někoho jiného prostřednictvím našeho webového serveru, požádáme o jeho osobní údaje. Měli byste získat povolení ostatních osob před tím, než nám poskytneme své osobní údaje, protože jakýkoli přístup k zobrazení jejich informací bude k dispozici pouze zadáním vašeho rezervačního čísla a kódu PIN na Moje rezervace strana.

Jak používáme vaše informace?
The information you provide us with will be strictly used only for the following purposes:

 • zpracování vašich online rezervací a zajištění toho, abyste získali nejlepší možnou službu;

 • ověření vaše identita ;

 • provádění analýzy trhu a obecná zlepšení našich stránek;

 • informovat hotel, jste se rozhodli zůstat v, o vaší rezervaci s cílem získat potvrzení;

 • poskytování služeb, které požadujete;

 • zaslání potvrzení a aktualizací rezervace hotelu;

 • umožňovat našim podpůrným pracovníkům, aby Vám v případě potřeby poskytli pomoc.

Kdo má Booked.cz sdílet vaše informace?

 • Poskytovatelé služeb třetích stran: Poskytovatelé služeb používáme k zpracování vašich osobních údajů v našem zastoupení. Poskytovatelé služeb třetích stran jsou vázáni klauzulemi o důvěrnosti a nesmí používat vaše osobní údaje k jiným účelům, než jsou instruovány společností Booked.cz.

 • Poskytovatelé plateb a (ostatní) finanční instituce: Pokud si vyžádáte zpětné zúčtování za vaši rezervaci buď vy nebo držitel kreditní karty použité k vaší rezervaci, musíme sdílet určité informace o rezervaci s poskytovatelem platebních služeb a příslušnými finančními instituce, aby se zabývala zpětným vyrovnáním. Může to také zahrnovat kopii potvrzení rezervace nebo adresu IP použitou k rezervaci. Můžeme sdílet informace s příslušnými finančními institucemi, pokud to považujeme za naprosto nezbytné pro účely zjišťování podvodů a prevence.

 • Příslušné orgány: Zveřejňujeme osobní údaje orgánům činným v trestním řízení, pokud je to vyžadováno zákonem nebo je striktně nezbytné pro prevenci, odhalování nebo stíhání trestných činů a podvodů, nebo pokud jsme z toho jinak zákonně povinni. Možná bude zapotřebí poskytnout osobní údaje příslušným orgánům k ochraně a obraně našich práv nebo vlastností nebo práv a vlastností našich obchodních partnerů.

S cílem dokončit svou rezervaci, budeme přenášet důležité detaily rezervace na Hotel Poskytovateli jste rezervaci s. V závislosti na rezervaci a poskytovateli hotelu mohou být uvedeny vaše jméno, kontaktní údaje a platební údaje, jména hostů, kteří s vámi cestují, a veškeré předvolby nebo jiné informace, které jste zadali při rezervaci. Máte-li dotazy ohledně vašeho ubytování, můžeme kontaktovat poskytovatele hotelů a požádat je, aby spravovali vaši žádost. Pokud nebude platba provedena během rezervace prostřednictvím webových stránek Booked.cz, předáme údaje o své kreditní kartě objednanému poskytovateli hotelů za účelem dalšího zpracování (za předpokladu, že jste nám poskytli tyto informace během rezervace). V případě sporů týkajících se rezervace můžeme poskytovateli hotelu poskytnout informace o procesu rezervace, které jsou potřebné pro řešení sporu. To může obsahovat kopii potvrzení rezervace jako důkaz, že rezervace byla skutečně provedena.

Informace automaticky shromážděné z počítače
Při návštěvě této webové stránky automaticky shromažďujeme některé informace o vašem počítači.Získáme například vaši adresu IP a webový prohlížeč jako je Firefox, Safari nebo Internet Explorer. Můžeme také shromažďovat údaje o vaší online aktivitě, jako jsou prohlížené výlety a rezervace. Naším cílem při shromažďování těchto automatických informací je pomáhat přizpůsobit uživatelské zkušenosti, zabraňovat podvodům a poskytovat vám efektivnější služby.

Jak můžete ovládat osobní údaje, které jste zadali do služby Booked.cz?
Nově vydané nařízení GDPR vám dává právo na požádání pro přístup k osobním údajům o vás máme a informace o tom, jak je to osobní údaje zpracovávány. Máte také právo požadovat odstranění osobních údajů, které se vás týkají, kontaktováním našeho oddělení péče o zákazníky.

 • V případě, že byste se chtěli informovat o jakýchkoli osobních informacích, které o vás můžeme mít, zašlete nám prosím písemnou žádost e-mailem na adresu uvedenou níže. Uveďte prosím v řádku předmětu vašeho e-mailu „Žádost o mé osobní údaje“ a nezapomeňte uvést celé jméno, adresu, telefonní číslo a kopii dokladu o vaší totožnosti (např. průkaz totožnosti nebo cestovní pas), abychom mohli potvrďte vaši identitu.

 • Pokud je jakékoli prohlášení uvedené v těchto zásadách nepřijatelné, máte právo požadovat od našich osobních údajů odstranění vašich osobních údajů (a/nebo dalších osob, pro které jste učinili výhrady). Chcete-li požádat o smazání vašich osobních údajů, kontaktujte nás emailem a do předmětu zprávy uveďte „Odstranění mých osobních údajů“.

Kdo je zodpovědný za zpracování osobních údajů prostřednictvím služby Booked.cz a jak nás kontaktovat ?
Společnost Ciliara Trading Limited, která je soukromou společností s ručením omezeným, která je součástí zákonů na Kypru, řídí zpracování osobních údajů, jak je popsáno v těchto Zásadách ochrany osobních údajů.

Naše kontaktní údaje
Booked.cz je on-line hotelový rezervační systém vyvinutý rychle rostoucí evropskou společností CiliaraTrading Limited, která je soukromá společnost s ručením omezeným, založená podle zákonů na Kypru.Číslo DPH je CY 10157423i.

Máte-li jakékoli návrhy nebo připomínky k tomuto prohlášení o ochraně osobních údajů, pošlete nám prosím e-mail na adresu : customer.service@Booked.cz nebo nám zavolejte na číslo +44 (0) 20 3026 5047.

Všeobecné obchodní podmínky

Úvod
Tyto smluvní podmínky, které mohou být čas od času revidovány, jsou relevantní pro všechny naše služby přímo nebo nepřímo (prostřednictvím poskytovatelů hotelů) zpřístupněné on-line, prostřednictvím libovolného počítače, notebooku, mobilního zařízení. Přístupem a použitím našich (mobilních) webových stránek a/nebo vyplněním rezervace souhlasíte, že jste si přečetli, porozuměli a souhlasili s níže uvedenými podmínkami.
Tím, že u nás provedete rezervaci, má se za to, že s těmito podmínkami souhlasíte a stejně tak s tím, že jsou právně závazné.

Tyto stránky, obsah a infrastruktura těchto stránek a služba on-line rezervací, kterou poskytujeme prostřednictvím webové stránky, jsou vlastněny, provozovány a dodávány společností Booked.cz pouze pro vaše osobní, nekomerční (B2C) použití, s výhradou níže uvedených všeobecných obchodních podmínek. Vztah, který máme s poskytovateli hotelu, se řídí zvláštními podmínkami, kterými se řídí obchodní vztahy (B2B), které máme s každým poskytovatelem hotelů. Vezměte prosím na vědomí, že poskytovatelé služeb hotelu mohou prohlásit, že jsou použitelné a/nebo vyžadují (přijetí) - navíc k zásadám uvedeným na webových stránkách, své vlastní podmínky pro užívání, přístup a využívání rezervace (které mohou zahrnovat jisté odmítnutí odpovědnosti a omezení odpovědnosti).

Definice
„Booked.cz“, „nás“, „my“ nebo „naše“ znamená Booked.cz, online rezervační systém pro hotely provozovaný rychle rostoucí evropskou společností Ciliara Trading Limited, která je soukromou společností s ručením omezeným založenou v souladu se zákony Kypru. Číslo plátce DPH je CY 10157423i. Náš systém umožňuje uživatelům našich stránek vyhledávat a rezervovat ubytování online. Popisy hotelů, které poskytujeme, jsou založeny na informacích poskytovaných hotelem. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom se ujistili, že veškeré informace uvedené na této webové stránce jsou přesné, ale nemůžeme zaručit, že jsou zcela správné, úplné nebo aktuální. Odkazy na „vy“ a „vaše“ se týkají vás, našeho zákazníka.

„Webová stránka“ znamená internetovou (mobilní) webovou stránku, na které je zpřístupněna rezervační služba, která je vlastněna, řízena, spravována, spravována a/nebo hostována společností Booked.cz.

„Ubytování“ znamená různé cestovní produkty a služby, které si můžete od poskytovatele hotelu objednat, získat, koupit, koupit, zaplatit, pronajmout, poskytnout, rezervovat, kombinovat nebo spotřebovat.

„Provozovatel hotelu“ znamená profesionálního poskytovatele ubytování a jakýkoli jiný cestovní nebo související produkt nebo službu, která je čas od času dostupná pro rezervaci na webové stránce (B2B/B2C).

„Rezervační služba“ znamená on-line nákup, objednávka, (zprostředkovanou) platbu nebo rezervační službu nabízenou nebo povolenou společností Booked.cz, pokud jde o produkty a služby, které poskytovatelé služeb zpřístupňují na webových stránkách.

„Rezervace“ znamená objednávku, nákup, platbu, rezervaci nebo rezervaci ubytování.

Rozsah a povaha naší služby
Na našich webových stránkách poskytujeme on-line platformu, prostřednictvím které mohou poskytovatelé služeb nabízet své produkty a služby pro objednávku, nákup, rezervaci, pronájem a prostřednictvím které mohou návštěvníci webových stránek objevovat, vyhledávat, porovnávat a provádět objednávky, rezervace, nákupy nebo platba (tj. rezervační služba). Využíváním rezervační služby (např. rezervace prostřednictvím rezervační služby) vstupujete do přímého (právně závazného) smluvního vztahu s poskytovatelem hotelu, s nímž provádíte rezervaci.

Když začnete provádět rezervaci, fungujeme pouze jako zprostředkovatel mezi vámi a poskytovatelem hotelu a údaje o vaší rezervaci předáváme příslušnému poskytovateli služeb a vám zašleme e-mail s potvrzením, jménem poskytovatele ubytování. Společnost Booked.cz neprodává, neprodává, nenabízí žádný (cestovní) produkt nebo službu.

Při vyřizování rezervační služby jsou informace, které nabízíme, založené na informacích, které nám poskytli poskytovatelé služeb. Přestože budeme využívat přiměřené schopnosti a péči při poskytování služby rezervace, nemůžeme zaručit, že veškeré informace jsou přesné, úplné nebo správné, ani neneseme zodpovědnost za jakékoli chyby (včetně manifestních a typografických chyb), případné přerušení v důsledku jakékoliv (dočasné nebo částečné) poruchy, opravy, aktualizace nebo údržby naší webové stránky nebo jinak), nepřesné, zavádějící nebo nepravdivé informace nebo nedodání informací. Každý poskytovatel hotelu je zodpovědný za přesnost, úplnost a správnost informací (včetně cen/poplatků/cen, zásad a podmínek a dostupnosti) zobrazených na našich webových stránkách. Booked.cz nepředstavuje a nemělo by být považováno za doporučení či potvrzení kvality, úrovně služeb, kvalifikace nebo (hvězdičkového) hodnocení poskytovatele hotelu (nebo jeho zařízení, místa, produktů nebo služeb).

Naše rezervační služba je k dispozici pouze pro osobní a nekomerční účely. Proto nemáte povoleno prodávat, hluboce propojovat, používat, kopírovat, monitorovat (např. spider, scrape, zobrazovat, stahovat nebo reprodukovat jakýkoli obsah nebo informace, software, rezervace, produkty nebo služby dostupné na těchto webových stránkách komerční nebo konkurenční účely.

Ceny a cenové shody
Ceny uvedené na našich webových stránkách, které nabízejí poskytovatelé hotelu, jsou vysoce konkurenční. V případě nedostavení se nebo zrušení rezervace mohou být příslušné poplatky a daně (včetně turistické/městské daně) poskytovatelem ubytování zpoplatněny.

Všechny ceny na webových stránkách Booked.cz jsou za pokoj za celý Váš pobyt, není-li uvedeno jinak. Tyto ceny může změnit poskytovatel hotelu. Uvádíme cenu, kterou dostáváme od poskytovatele hotelu za pokoj pro zvolené termíny. Zkontrolujte si detaily pokoje a zjistěte, co je v ceně zahrnuto a co ne.

Na našich webových stránkách jsou někdy k dispozici levnější sazby za konkrétní pobyt, nicméně tyto sazby mohou mít zvláštní omezení a podmínky, například nezrušitelné a nevratné. Před provedením rezervace si prosím pečlivě projděte příslušné rezervační podmínky a podrobnosti o všech těchto podmínkách.

Chceme, abyste zaplatili nejnižší možnou cenu za váš produkt a službu podle svého výběru. Pokud byste si naši volitelnou nabídku objednanou na našich webových stránkách s stejnými rezervačními podmínkami s nižší sazbou na internetu po provedení rezervace uskutečnily, budeme odpovídat rozdílu mezi naší sazbou a nižší sazbou za podmínek a podmínky hry. Slib našeho cenového partnera se nevztahuje na produkty a služby, které nejsou související s ubytováním.
Chcete-li získat refundaci, zašlete nám odkaz na webovou stránku s levnější sazbou do 24 hodin od okamžiku rezervace.

Převodník měn je pouze informativní a neměl by se spoléhat na přesný a reálný čas; skutečné sazby se mohou lišit.

Zřejmé chyby a chyby (včetně chybných otisků) nejsou závazné.

Všechny speciální nabídky a propagační akce jsou takto označeny. Pokud nejsou označeny jako takové, nemůžete v případě zjevných chyb nebo chyb odvodit žádná práva.

Kreditní karta nebo bankovní převod
Někteří poskytovatelé služeb hotelu, pokud je to možné a k dispozici, nabízejí příležitost k tomu, aby rezervace byla uhrazena (zcela nebo částečně a podle požadavků platební politiky poskytovatele hotelu) poskytovateli ubytování během rezervace prostřednictvím zabezpečené online platby rozsah nabízený a podporovaný vaší bankou). Společnost Booked.cz neponese odpovědnost ani za jakékoli (povoleno (údajně) neoprávněné nebo špatně) platby provedené poskytovatelem hotelu, a nebude požadovat žádnou částku za jakýkoli schválený poplatek poskytovatelem hotelu (včetně předplacených sazeb, nedostavení se a fakturovatelného storna) vaší kreditní karty.

U některých rezervací Booked.cz usnadňuje (prostřednictvím zpracovatelů plateb třetích stran) placení příslušných rezervací (tj. Služby usnadňující platby) pro poskytovatele hotelu a jeho jménem. Platba je bezpečně zpracována z vaší kreditní nebo debetní karty nebo bankovního účtu na bankovní účet poskytovatele ubytování prostřednictvím zpracovatele plateb třetí strany. Jakákoliv platba, kterou zprostředkováváme za a na účet poskytovatele hotelu a která je na něj převedena, bude v každém případě představovat platbu (části) vaší rezervační ceny v rámci konečného vypořádání takové (částečné) splatné a splatné ceny a vy nemůžete tyto zaplacené částky vymáhat zpět.

U některých (nevratných) sazeb nebo speciálních nabídek si prosím všimněte, že poskytovatelé hotelu mohou požadovat, aby byla platba provedena kreditní kartou, a proto může být vaše kreditní karta předem autorizována nebo zúčtována (někdy bez možnosti vrácení peněz). Před provedením rezervace si prosím pečlivě zkontrolujte podrobnosti (rezervace) svého produktu nebo služby.

Předběžná platba, zrušení a nevystavení
Uskutečněním rezervace u poskytovatele hotelu souhlasíte s příslušnými podmínkami pro zrušení a nevystavení tohoto poskytovatele ubytování a se všemi podmínkami poskytovatele hotelu, které mohou být dodatečně aplikovány na vaše ubytování, včetně poskytovaných služeb a/nebo produkty nabízené poskytovatelem hotelu. Příslušné podmínky (podmínky dodání a nákupu/užívání/dopravce) poskytovatele hotelu lze získat u příslušného poskytovatele hotelů. Všeobecné informace o zrušení a nevyžádanou pohotovost každého poskytovatele hotelů jsou k dispozici na našich webových stránkách na informačních stránkách Poskytovatele hotelu, během rezervace a v potvrzovacím e-mailu. Vezměte prosím na vědomí, že některé sazby, poplatky nebo speciální nabídky nejsou způsobilé pro zrušení, vrácení peněz nebo změny. Městská/turistická daň může být účtována poskytovatelem hotelu v případě neúčtu nebo storno poplatku. Před rezervací si pečlivě zkontrolujte podrobnosti rezervace. Vezměte prosím na vědomí, že rezervace, která vyžaduje zálohu nebo úplné nebo částečné předčasné splacení, může být zrušena (bez předchozího upozornění na neplnění nebo varování), pokud příslušná (zbývající) částka (částky) nemůže být vybrána v plné výši za příslušnou splatnost nebo platbu datum v souladu s příslušnou platební politikou poskytovatele hotelu a rezervací.Storno a předplatné se mohou měnit v závislosti na segmentu, produktu nebo službě každého Ubytování.

Chcete-li rezervaci zkontrolovat, změnit nebo zrušit, přejděte zpět na potvrzovací e-mail a postupujte podle pokynů v ní. Vezměte prosím na vědomí, že vám může být účtováno storno v závislosti na zrušení, (před) platbách a nedodržení podmínek poskytnutých poskytovatelem hotelu nebo nemáte nárok na vrácení jakékoli (předem vyplacené částky).Doporučujeme vám, abyste si před rezervací pečlivě přečetli storno, předběžnou platbu a pravidla pro nezobrazování ubytovatele a nezapomeňte provést další platby včas, jak je požadováno pro příslušnou rezervaci.

V případě pozdního nebo pozdějšího příjezdu v den přihlášení nebo příjezdu na další den se ujistěte, že jste o tom včas projednali s poskytovatelem hotelu, aby věděli, kdy očekávat, že se vyvarujete zrušení vašeho ubytování (rezervace) nebo účtování poplatku za nepřítomnost. V případě potřeby Vám náš tým podpory zákazníků pomůže s informováním poskytovatele hotelu. Společnost Booked.cz nenese žádnou odpovědnost za důsledky vašeho zpožděného příjezdu nebo jakéhokoli zrušení nebo zaúčtované poplatek za neposkytnutí od poskytovatele ubytování.

Korespondence a komunikace
Během správy Vaší rezervace a vyplněním rezervace souhlasíte s tím, že obdržíte:

 • e-mail s potvrzením po provedení rezervace;

 • e-mail s upozorněním na nedokončenou rezervaci, pokud jste nedokončil online rezervaci;

 • e-mail, který vám můžeme poslat okamžitě po vašem pobytu a vyzve vás k vyplnění našeho formuláře pro hodnocení hostů.

Společnost Booked.cz nesmí být zodpovědná za odpovědnost za jakoukoli komunikaci s poskytovatelem služeb nebo s ním na svých webových stránkách. Booked.cz nemůže zaručit, že jakýkoli požadavek nebo komunikace budou přijímány/přečteny, dodržovány, provedeny nebo přijaty poskytovatelem hotelu.

Abyste mohli řádně vyplnit a zabezpečit rezervaci, musíte použít správnou e-mailovou adresu. Nezodpovíme (ani nemáme povinnost ověřit) žádnou nesprávnou nebo nesprávně napsanou e-mailovou adresu nebo nepřesné nebo špatné (mobilní) telefonní číslo nebo číslo kreditní karty.

Jakákoli reklamace nebo stížnost proti Booked.cz nebo v souvislosti s Rezervační službou musí být okamžitě odeslána, avšak v každém případě do 30 dnů po plánovaném dni naplnění rezervace (např. Datum odhlášení). Jakýkoli nárok nebo stížnost, která byla předložena po uplynutí 30ti denní lhůty, může být zamítnuta a žadatel ztrácí právo na jakoukoli náhradu (škody nebo náklady).

Vzhledem k neustálé aktualizaci a úpravě sazeb a dostupnosti důrazně doporučujeme vytvořit snímky obrazovky při rezervaci, abyste podpořili svou pozici (v případě potřeby).

Odmítnutí odpovědnosti
Booked.cz je platforma online cestovní kanceláře. Spolupracujeme s 100+ poskytovateli hotelů, ale Booked.cz nemůže být vnímána jako oficiální webová stránka jakéhokoliv hotelu, apartmánu, hostelu nebo jiného typu ubytování. Nepřijímáme odpovědnost za zařízení a vybavení, které nabízí konkrétní hotel, apartmán, hostel atd., které mohou být dočasně nedostupné, zrušené nebo změněné vlastníky nemovitostí. Renovace, redesign a další údržba, kterou vlastníci nemovitostí provádějí, nejsou pod kontrolou Booked.cz.

Při poskytnutí rezervační služby jsou informace, které zveřejňujeme, založeny na informacích, které nám poskytli poskytovatelé hotelů. Booked.cz zajišťuje přesnost informací, které se objevují na webových stránkách, a vyhrazuje si právo kdykoli a bez upozornění změnit zobrazované informace. Přestože budeme využívat přiměřené dovednosti a péči při provádění naší rezervační služby, nebudeme ověřovat, zda jsou všechny informace přesné, úplné nebo správné, a že nemůžeme zaručit, že nebudou zodpovědní za jakékoli chyby (včetně manifestních a typografických chyb) , jakékoliv přerušení (ať už z důvodu jakékoliv (dočasné nebo částečné) poruchy, opravy, upgradu či údržby naší webové stránky nebo jinak), nepřesné, zavádějící nebo nepravdivé informace nebo nedodání informací. Každý poskytovatel hotelů je vždy zodpovědný za přesnost, úplnost a správnost (popisných) informací (včetně cen/poplatků/cen, zásad a podmínek a dostupnosti) zobrazených na našich webových stránkách. Booked.cz nepředstavuje a neměla by být považována za doporučení či potvrzení kvality, úrovně služeb, kvalifikace nebo (hvězdného) hodnocení poskytovatele hotelu (nebo jeho zařízení, místa, produktů nebo služeb). Booked.cz nepřijímá žádnou odpovědnost za nesplnění očekávání zákazníků ohledně jakýchkoli informací zobrazených na Booked.cz.

Informace, software, produkty a služby zveřejněné na těchto webových stránkách mohou obsahovat nepřesnosti nebo chyby, včetně cenových chyb.Zejména Booked.cz nezaručuje správnost a neodpovídá za veškeré chyby nebo jiné nepřesnosti týkající se informací a popisu ubytování zobrazené na těchto webových stránkách (včetně cen, fotografií, seznamu hotelů vybavení, obecné popisy výrobků atd.).

Nepřebíráme žádnou odpovědnost za zaslané nebo předložené příspěvky (fotografie/recenze/komentáře). Nemáme povinnost zveřejňovat vaše připomínky; vyhrazujeme si právo určit, které komentáře jsou zveřejněny na webových stránkách.Nahráváním fotek/obrázků do našeho systému (například navíc k recenzi) ověřujete, že vlastníte autorská práva k fotografiím/obrázkům a souhlasíte s tím, že společnost Booked.cz může na svých webových stránkách používat nahrané fotografie/obrázky. Odesíláním těchto fotografií/obrázků osoba, která nahraje obrázky, přijímá plnou právní a morální odpovědnost za veškeré právní nároky, které učiní jakákoli třetí strana (včetně majitelů ubytovacích kapacit), a to z důvodu publikování na webu Booked.cz a pomocí těchto fotografií/obrázků.Booked.cz nevlastní nebo neschválí nahrané fotky/obrázky. Nepřijímáme však žádnou odpovědnost za použití vašich fotek a komentářů třetími stranami.Společnost Booked.cz nenese žádnou odpovědnost za pravdivost a platnost všech obrázků a recenzí zveřejněných na těchto stránkách. Osoba, která nahraje fotografii, zaručuje, že fotografie/obrázky nebudou obsahovat žádné viry, trojské koně ani infikované soubory a neobsahují žádné pornografické, nelegální, urážlivé, urážlivé nebo nevhodné materiály a neporušují žádnou třetí stranu (právo duševního vlastnictví, autorská práva nebo soukromí). Pokud fotografie/obrázky nesplňují výše uvedená kritéria, nebudou zaslány a/nebo je možné je kdykoli a bez předchozího upozornění odstranit/smazat na adrese Booked.cz.

Booked.cz nenese odpovědnost ani neodpovídá za úhradu, výběr, srážení nebo platbu příslušných daní splatných z (výletní) ceny nebo poplatku příslušným daňovým úřadům. Booked.cz nepůsobí jako obchodník s žádným produktem nebo službou poskytnutými na platformě. Naši poskytovatelé hotelů, jako prodejci, zahrnují všechny příslušné daně do účtované částky a Booked.cz platí za tyto částky přímo prodejcům. Booked.cz není spoluzakladatelem prodejců, s nimiž si objednáme nebo rezervujeme vaše cestovní podmínky.

Skupinové rezervace. Booked.cz neposkytuje skupinové rezervace. Proto nemusíte rezervovat více než 4 pokoje online pro stejný hotel/pobyt. Pokud rezervujete více než 4 pokoje celkem v samostatných rezervacích, poskytovatel hotelu může zrušit vaše rezervace nebo zvýšit cenu. Společnost Booked.cz nenese odpovědnost za případné zrušení poskytovatele hotelu nebo změnu ceny poskytovatelem.

V (nepravděpodobném) případě, že hotel nemá z jakéhokoli důvodu k dispozici požadovaný počet pokojů a typů podle rezervace, nebo v případě vyšší moci hotel ponechává právo přemístit vás do alternativního hotelu ekvivalentu pro stejný typ služeb.Booked.cz nenese odpovědnost za nesplnění nebo nedostatečné plnění zaručené nebo předplacené rezervace v případě takových případů. Berete také na vědomí, že ani společnost Booked.cz, ani Poskytovatel hotelu nenesou žádnou odpovědnost za ztráty nebo škody způsobené nebo způsobené v důsledku přemístění. Veškeré náklady spojené s přemístěním a změnami hradí hotel, který si poprvé zvolili.

O nás

Ahoj, vítejte v Booked.cz!

Jsme tým milovníků cestování, kteří jsou vždy ochotni sblížit lidi se světem přes cestování. A vytvořili jsme snadno použitelnou a volně dostupnou platformu, která dokáže povzbudit lidi, aby objevovat svět.

V dnešní době Booked.cz je spolehlivým asistentem cestujících při hledání perfektního ubytování.

Proč cestovat po celém světě pomocí Booked.cz?

Nabízíme Vám více než 400 000 luxusních hotelů, velkých vil a útulných apartmánů pro dokonalé volnočasové a služební cesty po celém světě;

Spolupracujeme s více než 50 dodavateli, abyste mohli vybrat z mnoha komfortních pokojů;

Zrušení zdarma a možnost platby v hotelu - nejvýhodnější možnosti pro realizaci vašich plánů;

Více než 120 000 zákazníků se stalo šťastnější při cestování po celém světě s námi;

Naše webová stránka, která fungují ve více než 20 jazycích, zaručují vám přesné pochopení;

Zveřejňujeme nejčerstvější recenze hostů každý den, abychom poskytli čestné a přesné popisy hotelů;

Naše užitečná podpora byla uznána 98% spokojených návštěvníků.

Věříme, že zde najdete ubytování podle vašeho vkusu a získáte bezproblémový cestovní zážitek. Opravdu máte výběr s Booked.cz!

Západoevropské oddělení:

Ciliara Trading Limited
Strovolou 77, Strovolos Center, kancelář 204
Strovolos PC 2018 Nikósie, Kypr
Telefonní číslo: +357 22 000 571
Email: office@ciliara.com
Webová stránka: www.ciliara.com
Ředitel: Hamervate LTD
Vedení: Bogdan Pankiv, Oleksandr Protoven
Registrační číslo: 157423 | DIČ: CY 10157423i

Východoevropské oddělení

Maklai LTD
ul. Gagarina, #5
Chmelnyckyj 28000, Ukrajina
Telefonní číslo: +380 44 594 75 95
Email: support@booked.net
Webová stránka: www.maklai.com.ua
Ředitel: Oleksandr Protoven
Registrační číslo: 35305263

Asijské oddělení

Booked.NET Asia Pte Ltd.
ul. New Industrial Road 23, #04-08, Solstice Business Center
Singapore 586209
Email: office@booked.asia

Webová stránka: booked.asia
Registrační číslo: 201718602G