Zákaznické služby

Potřebujete pomoc? Podívejte se do častých otázek

Co když nemám kreditní kartu? Mohu si přesto rezervovat pokoj?

Vzhledem k tomu, že je k rezervaci hotelu potřeba platná kreditní karta, můžete použít kartu někoho jiného, pokud vám k tomu dá svolení.

V takovém případě byste měli kromě vašich informací potřebných k rezervaci zadat i informace o držiteli kreditní karty a uvést, že vám povolil provést rezervaci na svou kartu.

Kdy zaplatím za pobyt?

Hotel strhává platby dle podmínek uvedených v části Volné pokoje po uvedení dat rezervace a v potvrzovacím e-mailu. Některé hotely si vyhrazují právo kreditní kartu schválit před vaším příjezdem, ale většina poplatek strhává až při vašem odjezdu.

Jak si ověřím, že je rezervace skutečně potvrzena?

Po provedení rezervace se vám zobrazí stránka s potvrzením s číslem rezervace a kódem PIN. Znamená to, že hotel rezervaci potvrdil, a můžete si to znovu ověřit na Booked.net na stránce Moje rezervace.

Kód potvrzení, PIN a informace o rezervaci vám také pošleme v potvrzovacím e-mailu.

Po provedení rezervace mi nepřišel potvrzovací e-mail. Co mám dělat?

Zkontrolujte si, zda jste uvedl(a) správnou e-mailovou adresu.

Poté se podívejte do příchozích správ a do spamů (nebo složky Junk) – informace v potvrzovacím e-mailu mohly být vyhodnoceny jako spam (junk).

Potvrzení také najdete po přihlášení do části Moje rezervace pomocí čísla rezervace a kódu PIN, které se vám zobrazily při provedení rezervace.

Jak poznám, že jsou Moje rezervace zabezpečené?

Booked.cz dbá o vaši bezpečnost. Používáme nejmodernější technologii zabezpečení:

  • Náš server používá Secure Socket Layer (SSL), standardní technologii v internetových transakcích;
  • Certifikát SSL, vydaný společností Thawte.

Veškeré vaše osobní informace a informace o kreditní kartě jsou šifrované a předávají se hotelu přímo z našich zabezpečených serverů.

Ano, hotely obvykle přijímají jinou kreditní kartu nebo hotovost, ale pro jistotu si to ověřte přímo v daném hotelu.

Obecné podmínky zrušení jsou uvedeny na stránce hotelu na Booked.cz. Podmínky zrušení konkrétního hotelu si můžete ověřit po uvedení dat a kliknutí na položku Zrušení zdarma pod Podmínkami.

Zobrazit další otázky