O nás

Booked.cz je systém rezervace hotelů online, který vyvinula rychle se rozvíjející evropská společnost Ciliara Trading Limited, soukromá společnost s ručením omezeným spadající pod kyperské právo. VAT číslo licence: CY 10157423i.
Neustále zdokonalujeme své služby po internetu, aby byly efektivnější a šetřily čas i vám, našim zákazníkům.

Výhody našeho systému:

 • Bezplatné flexibilní rezervace
  Nestrháváme vám peníze z kreditní karty a nezaplatíte žádné poplatky za rezervaci. Za svůj pobyt platíte až v hotelu.

 • Skvělý výběr hotelů
  Pravidelně aktualizované informace o ubytování po celém světě od malých cenově dostupných hotelů po luxusní pětihvězdičkové hotely.

 • Nízké ceny
  Najdete u nás přímé nabídky hotelů, nevyužíváme prostředníků a díky tomu vám zaručíme nejvýhodnější ceny.

 • Jednoduše strukturovaný obsah
  Booked.cz je jednoduchý, a tak si můžete hotel vybrat snadno a rychle.

 • Nestranné recenze
  Podívejte se na zkušenosti návštěvníků, kteří se v uvedených hotelech ubytovali, a lépe si vyberete.

 • Výběr výhodných hotelů
  Najděte si hotel, který nejlépe splňuje vaše potřeby. Od romantických víkendů přes služební cesty po rodinné dovolené.

 • Výborné zabezpečení
  Náš tým expertů používá nejnovější technologie zabezpečení, a vaše osobní údaje jako informace o kreditní kartě jsou tak uchovány v tajnosti.

 • Výhody pro hoteliéry
  Nabízíme vám snadný ekonomický způsob, jak se spojit s podnikateli a cestovateli po celém světě.

Podmínky

Popis služeb
Booked.cz je systém rezervace hotelů online, který vyvinula rychle se rozvíjející evropská společnost Ciliara Trading Limited, soukromá společnost s ručením omezeným spadající pod kyperské právo. VAT číslo licence: CY 10157423i. Jednáme jako prostředník mezi hotely a uživateli a díky tomu si uživatelé našich stránek mohou hledat a rezervovat ubytování v hotelech online. Popis hotelů, který na stránkách uvádíme, je založen na informacích dodaných hotely. Děláme sice vše, co je v našich silách, aby veškeré informace uvedené na našich stránkách byly přesné, nemůžeme ovšem zaručit, že jsou všechny údaje správné.

Ceny, které uvádíme, jsou velice konkurenceschopné. Všechny ceny zobrazené na stránkách Booked.cz jsou za pokoj po celou dobu vašeho pobytu, pokud není uvedeno jinak. Tyto ceny mohou hotely změnit. Uvádíme ceny, jež nám dodává hotel pro konkrétní pokoj a vámi vybranou lhůtu. Nejedná se o vysoké ceny ani o ceny konkurentů. Ověřte si prosím údaje o pokoji a zjistíte, co je v ceně zahrnuto a co nikoli.

Soukromí
Respektujeme vaše soukromí. Za žádných okolností nepředáme vaše osobní informace třetím stranám. Další informace najdete v našich Podmínkách pro ochranu soukromí.

Záruka prostřednictvím kreditní karty
Hotely požadují k zaručení rezervace údaje o kreditní kartě. Informace o vaší kreditní kartě se zasílají přímo do hotelu, který si rezervujete. Provedením rezervace automaticky uzavíráte dohodu s vybraným hotelem. Berte v potaz, že některé hotely vám mohou při rezervaci strhnout peníze z kreditní karty a některé tak nepostupují. Proto si pozorně přečtěte podmínky hotelu.

Můžete si být jisti, že svou odpovědnost spojenou s údaji o vaší kreditní kartě bereme velmi vážně. K zašifrování informací o vaší kreditní kartě používáme standardní technologii SSL (Secure Socket Layer). Certifikát SSL nám vystavila společnost Thawte. Tak vám můžeme zaručit, že každá provedená transakce je 100% bezpečná.

Zaručeně nejlepší cena
Booked.cz vám nabízí nejnižší ceny za pokoje. Najdete-li na internetu do 24 hodin od rezervace tentýž pokoj se stejnými rezervačními podmínkami za nižší cenu, vrátíme vám rozdíl. Peníze vám vrátíme, zašlete-li nám do 24 hodin od provedení rezervace podrobnosti o nižší ceně.

Zrušení
Chcete-li zrušit svůj pobyt, postupujte podle pokynů uvedených v potvrzovacím e-mailu. Zrušíte-li rezervaci v souladu s podmínkami zrušení daného hotelu, bude to zdarma. Doporučujeme vám, abyste si podmínky zrušení svého hotelu pečlivě přečetli. V případě, že svou rezervaci zrušíte později, než hotel požaduje, nebo se nedostavíte, může vám hotel strhnout určitou částku, většinou ve výši ceny za jednu noc. Nezapomeňte, že my vám žádné poplatky za zrušení neúčtujeme. Některé hotely vám však mohou peníze z kreditní karty strhnout, a proto se podívejte na podmínky hotelu.

Vyloučení odpovědnosti
Server Booked.cz byl vytvořen s maximální péčí. Naše služby vycházejí z informací, které nám dodávají hotely, a tudíž jsou za správnost těchto informací odpovědné právě hotely. Ty mohou informace, jež se jich týkají, jako jsou například ceny a dostupnost, kdykoli změnit. Proto vám nemůžeme zaručit, že jsou všechny údaje přesné.

Pokud není uvedeno jinak, vlastníkem autorských práv spojených s materiálem obsaženým na těchto stránkách je Booked.cz.

Prohlášení o soukromí

Podmínky ochrany soukromí
Odpovědnost za vaše soukromí bereme velmi vážně. Informace při vaší rezervaci požadujeme proto, abychom vám nabízeli profesionální služby.
Vaše osobní informace předáváme s vaším výslovným souhlasem třetím stranám pouze za účelem provedení rezervace na našem serveru, abyste získali informace či služby, jaké požadujete. Vyhrazujeme si právo vaše osobní informace předávat určitým schváleným třetím stranám včetně naší skupiny, spolehlivých partnerů, z nichž někteří mají sídlo mimo Evropský hospodářský prostor, a našich profesionálních poradců.

Informace o kreditní kartě
Z kreditní karty vám nestrhneme peníze. Údaje o kreditní kartě požadujeme, abychom vám mohli zaručit rezervaci, a za svůj pobyt zaplatíte v hotelu.
Informace o kreditní kartě se zasílají prostřednictvím zabezpečeného serveru. Používáme nejnovější, nejbezpečnější dostupnou technologii, pomocí níž se šifrují všechny vaše osobní informace a údaje o kreditní kartě. Uplatňovaná metoda šifrování je standardní technologie v odvětví, SSL (Secure Socket Layer). Certifikát SSL nám vystavila společnost Thawte.

Náš server a síť chrání brány firewall proti neoprávněnému přístupu, díky čemuž je zasílání vašich údajů o kreditní kartě naprosto bezpečné.
Údaje o vaší kreditní karty si ponecháme do vašeho příjezdu do hotelu, poté budou odstraněny.

Kontrola nad vašimi údaji
Máte neustále právo revidovat osobní údaje, které u nás máte uloženy. Napište nám prosím e-mail s předmětem „Požadavek osobních údajů“. Jsou-li vaše osobní údaje nepřesné, na vaši žádost je změníme. Můžete také požádat o odstranění osobních údajů z naší databáze zasláním e-mailu na tutéž adresu.

Kdy vám posíláme e-maily
Po provedení rezervace obdržíte potvrzovací zprávu s veškerými informacemi o vaší rezervaci. Potvrzení si můžete předložit v hotelu jako záruku rezervace. Někdy také zasíláme e-maily se žádostí o zpětnou vazbu týkající se vašeho pobytu v hotelu. Nepřejete-li si nám svůj názor sdělovat, napište nám a o zpětnou vazbu vás už žádat nebudeme. V rámci provádění rezervace můžete požádat o náš bulletin, v němž najdete speciální nabídky a další informace, zasílané na e-mail.
Pokud si však od nás nepřejete dostávat e-maily, jednoduše klikněte na odkaz ke zrušení odběru e-mailů.

Naše kontaktní údaje
Booked.cz je systém rezervace hotelů online, který vyvinula rychle se rozvíjející evropská společnost Ciliara Trading Limited, soukromá společnost s ručením omezeným spadající pod kyperské právo. VAT číslo licence: CY 10157423i.

Jakékoli návrhy nebo poznámky k tomuto prohlášení o ochraně soukromí nám prosím zasílejte e-mailem na: customer.service@Booked.cz nebo nám zavolejte na tel.+44 (0)20 3026 5047.

How we judge?

The aggregation process

The judging process begins with the collection of actual guest reviews made throughout the calendar year – from January 1 to December 31. Then the percentage of guests that rated the accommodation favourably be it “good”, “very good” or “excellent” are found.

Reviews are measured and combined depending on destination.

Other factors are considered in individual categories – for example when selecting the winners, finalists, highly recommended and recommended hotels in the “romantic” category, reviews left by couples are more influential.

 • We take the percentage of travellers who recommend accommodation at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.
 • The accommodation rating is then compared with the average rating for accommodation at the same destination.
 • The accommodation’s average price per night for two people is then compared with the average price for the destination. The average price by destination is calculated across 2, 3 and 4-star hotels.
 • The final rating and price scores are then used to calculate the value score.

Benefits for travellers

The value score awarded to accommodation gives travellers assurance that the properties listed offer the best value for money in any destination.


Benefits for travellers

Best, Highly Recommended and Recommended accommodation will be automatically given a hotel award badge and presented with a certificate.

 • Showcase your success.
 • Stand out from your competitors.
 • Attract more guests.
 • Display your success via special badges tailor-made to be displayed on your hotel’s website.

About

The World Hotel Awards by Booked.cz were established with the goal of providing traveller with lists of the best value for money accommodation in any destination worldwide.

Our awards are given after measuring and calculating a value for money score to generate lists for any destination.

To do this we:

 • Aggregate data from 18 global and local review sites.
 • Analyse more than 3 billion guest reviews for 300,000-plus accommodation types and categories.
 • Use an algorithm that measures the value score. The score is based on the level of customer satisfaction in the type of accommodation compared to the price you pay. This then allows us to list the best, highly recommended and recommended accommodation in every category.

The awards apply to any type of accommodation, from hotels to villas and apartments. Accommodation is awarded at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.

The Best, Highly Recommended, and Recommended accommodation is awarded.